Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na YouTube
YouTube
Ankieta
Ankieta

Prywatne laboratorium medyczne w Łodzi

Nasze laboratorium APC – Analizy Medyczne rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku w Łodzi. Zajmujemy się kompleksowymi badaniami diagnostycznymi oraz analizami medycznymi już od ponad 10 lat. Doświadczenie naszej kadry, szeroka wiedza z zakresu kompleksowych badań laboratoryjnych, a także nowoczesne techniki badawcze stosowane w naszej prywatnej placówce plasują APC wśród liderów na rynku laboratoriów i badań immunologicznych w naszym kraju.

Stawiamy na rozwój

Wysoka dbałość o jakość świadczonych usług w połączeniu z profesjonalną obsługą Klientów, pozwala nam na dynamiczny rozwój i nieustanne rozszerzanie naszej oferty. Dzięki wykwalifikowanej kadrze diagnostów, specjalistów z zakresu laboratoryjnej immunologii medycznej oraz techników analityki medycznej, nasi Pacjenci mają pewność co do rzetelności wykonywanych analiz. Wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym pozwoliło laboratorium APC na wypracowanie wysokich standardów obsługi Klienta przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości kompleksowej analizy laboratoryjnej. Sądzimy, iż skorzystacie Państwo z naszych usług laboratoryjnych i konsultacji lekarskich, biorąc pod uwagę kompetencje naszego zespołu. Jakość usług gwarantuje również wyposażenie APC w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i przyjazne pomieszczenia.

Wierzymy w moc diagnostyki

Marzeniem zarówno każdego lekarza jak i pacjenta jest, aby w ramach konsultacji lekarskiej jak najszybciej została postawiona właściwa diagnoza tak, aby możliwie jak najwcześniej zostało wdrożone prawidłowe leczenie. Wymaga to jednak wykonania zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych analitycznych badań laboratoryjnych, co w APC z Łodzi jest możliwe zaraz po wyjściu z gabinetu konsultacyjnego. Indywidualne podejście, którym kierujemy się w kontaktach, zarówno z naszymi Pacjentami indywidualnymi, jak i Kontrahentami, zaowocowało dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat. Dzięki kompleksowemu zastosowaniu aplikacji MARCEL CENTRUM możemy szybko i sprawnie wydawać wyniki badań naszym Pacjentom.

Atrakcyjna lokalizacja oraz wysoka jakość oferowanych usług sprawiają, że odwiedzają nas Klienci nie tylko z Łodzi, ale także z okolic. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz badań pomocnych w leczeniu niedoborów odporności, chorób immunologicznych, niepłodności oraz boreliozy. Mamy nadzieję, że nasza oferta odpowiada Państwa oczekiwaniom i wkrótce spotkamy się w naszym laboratorium medycznym.

Nasz zespół laboratorium APC w Łodzi

 

 

Kierownik laboratorium:

dr hab. n. med. Małgorzata Banasik

Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalnością mikrobiologia. Specjalista mikrobiologii i laboratoryjnej immunologii medycznej. Przez 22 lata asystent i pracownik naukowy w Zakładzie Immunologii Instytut CZMP w Łodzi. Ukończone Studium Menedżerskie dla Diagnostów Laboratoryjnych Lab Lider. Członek Towarzystw Naukowych (PTIDiK, PTDL, PTC).
 

Diagności laboratoryjni:

dr hab. n. med. Przemysław Lewkowicz

Absolwent Wydziału Analityki Medycznej Uniwersytety Medycznego w Łodzi. Specjalista analityki klinicznej i laboratoryjnej immunologii medycznej. Wieloletni pracownik naukowy w Zakładzie Immunologii Instytutu CZMP w Łodzi. Obecnie pracownik naukowy i nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

dr n. przyr. Agnieszka Bonar-Ziemba

Absolwentka biologii na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego oraz stacjonarnego Studium Doktoranckiego Fizjologiczno – Mikrobiologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej.  Pełnomocnik ds. Jakości ISO w laboratorium APC

dr n. med. Natalia Wittek – Smorąg

 Absolwentka Wydziału Analityki Medycznej UM w Łodzi oraz Stacjonarnego Studium Doktoranckiego na UM w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Adiunkt w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Asystent Systemu Zarządzania Jakością ISO w laboratorium APC

mgr Angelina Swaczyna

Absolwentka Zdrowia Publicznego, specjalność Organizacja i Zarządzanie  w Ochronie Zdrowia na Wydziale Nauk o Zdrowiu UM w Łodzi  oraz Zarządzania na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Audytor Systemu Zarządzania ISO w laboratorium APC.

 

Technicy analityki medycznej:

 st. tech. anal. med. Beata Jóźwiak
 st. tech. anal. med. Jolanta Filipiak

 

Sekretarka medyczna:

Aleksandra Dziubek
Angelina Swaczyna

 

Pielęgniarki:

Jolanta Bednarczyk
Lidia Wawrzyniak

Inspektor ochrony danych:

Aleksandra Dziubek


 

 

Skontaktuj się z nami.

tel. (42) 640 95 52 (51)
kom. +48 696 00 40 43

rejestracja@apc-analizy.pl
apc@apc-analizy.pl
ul. Sczanieckiej 4, Łódź
pn, śr             –  8.30 – 20.00
wt, pt, czw    – 11.30 – 20.00

Na pobranie krwi dla osób dorosłych zapraszamy:
poniedziałek, środa             9:30 – 18:30
wtorek, piątek, czwartek  12:00 – 18:30

Pobrania krwi u dzieci odbywają się w czwartek i piątek
w godz. 15.00 – 16.30.

Przed przyjściem na pobranie dziecko powinno wypić min 100-200 ml płynów, aby krew nie była zagęszczona, co pozwoli uniknąć problemów z pobraniem.

Na pobranie trzeba się umówić na konkretny termin telefonicznie albo osobiście (dotyczy dzieci)