Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Ankieta
Ankieta

Prywatne laboratorium medyczne w Łodzi

Nasze laboratorium APC – Analizy Medyczne rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku w Łodzi. Zajmujemy się kompleksowymi badaniami diagnostycznymi oraz analizami medycznymi już od ponad 10 lat. Doświadczenie naszej kadry, szeroka wiedza z zakresu kompleksowych badań laboratoryjnych, a także nowoczesne techniki badawcze stosowane w naszej prywatnej placówce plasują APC wśród liderów na rynku laboratoriów i badań immunologicznych w naszym kraju.

Wysoka dbałość o jakość świadczonych usług w połączeniu z profesjonalną obsługą Klientów, pozwala nam na dynamiczny rozwój i nieustanne rozszerzanie naszej oferty. Dzięki wykwalifikowanej kadrze diagnostów, specjalistów z zakresu laboratoryjnej immunologii medycznej oraz techników analityki medycznej, nasi Pacjenci mają pewność co do rzetelności wykonywanych analiz.

Wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym pozwoliło laboratorium APC na wypracowanie wysokich standardów obsługi Klienta przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości kompleksowej analizy laboratoryjnej.

Marzeniem zarówno każdego lekarza, jak i pacjenta jest, aby w ramach konsultacji lekarskiej jak najszybciej została postawiona właściwa diagnoza tak, aby możliwie jak najwcześniej zostało wdrożone prawidłowe leczenie. Wymaga to jednak wykonania zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych analitycznych badań laboratoryjnych, co w APC z Łodzi jest możliwe zaraz po wyjściu z gabinetu konsultacyjnego. Indywidualne podejście, którym kierujemy się w kontaktach, zarówno z naszymi Pacjentami indywidualnymi, jak i Kontrahentami, zaowocowało dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat. Dzięki kompleksowemu zastosowaniu aplikacji MARCEL CENTRUM możemy szybko i sprawnie wydawać wyniki badań naszym Pacjentom.

Sądzimy, iż skorzystacie Państwo z naszych usług laboratoryjnych i konsultacji lekarskich, biorąc pod uwagę kompetencje naszego zespołu. Jakość usług gwarantuje również wyposażenie APC w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i przyjazne pomieszczenia.

 

Nasz zespół laboratorium APC w Łodzi

 

Kierownik laboratorium:

 

Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalnością mikrobiologia. Specjalista mikrobiologii i laboratoryjnej immunologii medycznej. Przez 22 lata asystent i pracownik naukowy w Zakładzie Immunologii Instytut CZMP w Łodzi. Ukończone Studium Menedżerskie dla Diagnostów Laboratoryjnych Lab Lider. Członek Towarzystw Naukowych (PTIDiK, PTDL, PTC).

 

Diagności laboratoryjni:

 

  • dr hab. n. med. Przemysław Lewkowicz

Absolwent Wydziału Analityki Medycznej Uniwersytety Medycznego w Łodzi. Specjalista analityki klinicznej i laboratoryjnej immunologii medycznej. Wieloletni pracownik naukowy w Zakładzie Immunologii Instytutu CZMP w Łodzi. Obecnie pracownik naukowy i nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

  • dr n. przyr. Agnieszka Bonar-Ziemba

Absolwentka biologii na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego oraz stacjonarnego Studium Doktoranckiego Fizjologiczno – Mikrobiologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej. Audytor Systemu Zarządzania Jakością w laboratorium.

  • dr n. med. Natalia Wittek – Smorąg

 

Absolwentka Wydziału Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z diagnostyki laboratoryjnej. Audytor Systemu Zarządzania Jakością w laboratorium.

 

Technicy analityki medycznej:

 

st. tech. anal. med. Beata Jóźwiak

 

st. tech. anal. med. Jolanta Filipiak

 

st. tech. anal. med. Anna Augustyniak

 

Sekretarka medyczna:

 

Aleksandra Dziubek

 

Pielęgniarki:

  • Jolanta Bednarczyk
  • Lidia Wawrzyniak

 

Pełnomocnik ds. Jakości:

 

dr n.biol. Agnieszka Bonar-Ziemba

Absolwentka Wydziału Biologi i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego. Pełnomocnik ds. Jakości i audytor Systemu Zarządzania Jakością w laboratorium

Skontaktuj się z nami.

tel. (42) 640 95 52 (51)
kom. +48 696 00 40 43

rejestracja@apc-analizy.pl
apc@apc-analizy.pl
ul. Sczanieckiej 4, Łódź
pn, śr             –  8.30 – 20.00
wt, pt, czw    – 11.30 – 20.00

Na pobranie krwi dla osób dorosłych zapraszamy:
poniedziałek, środa             9:30 – 18:30
wtorek, piątek, czwartek  12:00 – 18:30

Pobrania krwi u dzieci odbywają się w czwartek i piątek
w godz. 15.00 – 16.30.

Przed przyjściem na pobranie dziecko powinno wypić min 100-200 ml płynów, aby krew nie była zagęszczona, co pozwoli uniknąć problemów z pobraniem.

Na pobranie trzeba się umówić na konkretny termin telefonicznie albo osobiście (dotyczy dzieci)