Konsultacje lekarskie w Łodzi

Nasza placówka stara się oferować swoim Klientom jak najbardziej kompetentną i kompleksową obsługę. Dlatego obok badań diagnostycznych i analiz proponujemy konsultacje lekarskie, które pozwolą na natychmiastową interpretację ich wyników. Na wizytę u naszych lekarzy można również umówić się w celu otrzymania zaleceń co do wykonania konkretnych procedur diagnostycznych. Zatrudnieni w naszym laboratorium wysoko wykwalifikowani specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, co pozwala na dokładną i trafną analizę przedstawionych danych. Konsultacje lekarskie są pierwszym krokiem do zdiagnozowania problemów oraz wdrożenia ich leczenia. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują rzetelnej i profesjonalnej porady zdrowotnej.

Konsultacje immunologiczne

W naszym gabinecie w Łodzi oferujemy także konsultacje immunologiczne, podczas których lekarz immunolog przeprowadzi wywiad, oceni wykonane dotychczas badania laboratoryjne, a także zaplanuje ewentualną dalszą diagnostykę oraz udzieli zaleceń lekarskich.

Kiedy należy udać się na konsultacje immunologiczne?

Z konsultacji immunologicznych warto skorzystać w przypadku pierwotnych lub wtórnych zaburzeń odporności. Wiele z nim ma duży wpływ na płodność w kontekście samego zapłodnienia, a także prawidłowego utrzymania ciąży. Dodatkowo odpowiednie badania pozwalają wykryć wszelkie zaburzenia związane z:

  • chorobami tarczycy,

  • chorobami autoimmunologicznymi,

  • chorobami tkanki łącznej,

  • alergiami,

  • przewlekłymi zakażeniami.

Konsultacje immunologiczne wiążą się z przeprowadzeniem przez specjalistę szczegółowego wywiadu. Podczas niego lekarz uzyskuje informacje o przebytych zakażeniach, występowaniu chorób przewlekanych oraz odbytych szczepieniach i pojawiających się po nich ewentualnych powikłaniach. Immunolog ocenia także ogólny stan zdrowia pacjenta.

Nasze komfortowe i nowocześnie wyposażone gabinety zapewniają przyjazne warunki podczas konsultacji lekarskich. Specjaliści przyjmują zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci, oferując im kompetentne porady oraz dużą dozę empatii i uwagi. Rejestracji na wizytę można dokonać, konsultując się z naszą placówką w Łodzi.

 

Przedstawiamy poniżej godziny pracy naszych lekarzy:

 

prof. Krzysztof Zeman

Pediatra, alergolog, immunolog kliniczny – przyjmuje dzieci

pn, wt, śr i pt – 16.30-20.00

 

dr hab. n. med. Jarosław Paśnik

Pediatra, immunolog kliniczny – przyjmuje dzieci i dorosłych

pn – pt – 10:00-15:00

Skontaktuj się z nami.

tel. (42) 640 95 52 
kom. +48 696 00 40 43
rejestracja@apc-analizy.pl
apc@apc-analizy.pl
ul. Sczanieckiej 4, Łódź
pn, wt, śr          –  8.30 – 20.00
czw, pt              – 9.30 – 20.00

Na pobranie krwi dla osób dorosłych zapraszamy:
poniedziałek, wtorek, środa   10:00 – 18:30
czwartek                                     10:00 – 18:30
piątek                                          10:00 – 16:30

Pobrania krwi u dzieci odbywają się w czwartek
w godz. 15.00 – 16.30.

Przed przyjściem na pobranie dziecko powinno wypić min 100-200 ml płynów, aby krew nie była zagęszczona, co pozwoli uniknąć problemów z pobraniem.
Na pobranie trzeba się umówić na konkretny termin telefonicznie albo osobiście (dotyczy dzieci)