Laboratorium analityczne w Łodzi – galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć laboratorium diagnostyki medycznej APC w Łodzi. W naszym centrum dysponujemy doskonale wyposażonym laboratorium, a nasza kadra zapewni Państwu profesjonalne badania lekarskie oraz kompleksową analizę medyczną.

Nowoczesny sprzęt laboratoryjny

Laboratorium analityczne w Łodzi wyposażono w zaawansowany technologicznie sprzęt laboratoryjny umożliwiający wykonanie wielu rodzajów badań. Najważniejsze z nich to test Friberga (oznaczanie przeciwciała przeciw plemnikowych), martest, badanie immunofenotypu, a także badania diagnozujące niepłodności. Naszym Klientom zapewniamy współpracę opartą na życzliwości, najwyższych standardach higieny, a także dyskrecji. Gabinet wyposażono w klimatyzację oraz wszelkie udogodnienia, które pomogą w szybkiej i komfortowej realizacji pobrania lub procesu alloimmunizacji. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą badań medycznych zapraszamy do zakładki przygotowanie do badań laboratoryjnych, gdzie znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące przygotowania do badań krwi i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami.

tel. (42) 640 95 52 
kom. +48 696 00 40 43
rejestracja@apc-analizy.pl
apc@apc-analizy.pl
ul. Sczanieckiej 4, Łódź
pn, wt, śr          –  8.30 – 20.00
czw, pt              – 9.30 – 20.00

Na pobranie krwi dla osób dorosłych zapraszamy:
poniedziałek, wtorek, środa   10:00 – 18:30
czwartek                                     10:00 – 18:30
piątek                                          10:00 – 16:30

Pobrania krwi u dzieci odbywają się w czwartek
w godz. 15.00 – 16.30.

Przed przyjściem na pobranie dziecko powinno wypić min 100-200 ml płynów, aby krew nie była zagęszczona, co pozwoli uniknąć problemów z pobraniem.
Na pobranie trzeba się umówić na konkretny termin telefonicznie albo osobiście (dotyczy dzieci)